Aniq-tabiiy fanlar va jismoniy madaniyat fakulteti

...
Boboyev Abuxoliq Norkabulivich

Chemistry 240 - 241 - 242 groups/evening, Biology 243 -246 groups/evening

More
...
Ergashov Boymamat Begmatovich

Mathematics and computer science 231 group / evening, Chemistry 239 group / evening, Biology 244 - 245 groups / evening, Physics and astronomy 235 group / evening.

More
...
Nabiyeva Naima Kamolovna

Mathematics and computer science 212 - group, Physics and astronomy 215 - 216 groups, Chemistry 219 - 220 groups, Biology 223 group.

More
...
Nosirova Mukaddas Mukhammadievna

Mathematics and Computer science 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 groups

More
...
Otakulov Kuvonchbek Furkatovich

Chemistry 217 - 218 groups, Biology 221 - 222 groups, Geography 225 - 226 - 227 groups.

More
...
Rakhmanov Khalim Muminovich

Physical education 228 - 229 - 230 - 252 groups

More
...
Sultonova Zulfiya Almatovna

Physical education 258 - 259 - 260 - 152 groups, Mathematics and Computer Science 207 - group.

More
...
Khurramov Ulmasjon Jurakulovich

Mathematics and Computer science 232 - 234 groups, Physics and astronomy 236 - 237 - 238 groups.

More
...
Ismoilova Dilnora Dilshodovna

Mathematics and Computer science 106 - 107 - 109 - 110 groups, Physics and astronomy 112 - 113 groups, Physical education 129 group

More
...
Maxmudova Sohiba Ilyosovna

Sports activities 133 - 134 - 135 - 136 - 155 groups, Physical education and sports in preschool and primary education 131 - 132 groups

More
...
Tursunboyev Farid Samatovich

Direction of mathematics and computer science 137-138-groups, direction of physics and astronomy 139-140-groups, direction of chemistry 141-group

More
...
Baxtiyorov Sherzod Xudoyberdiyevich

Mathematics and Computer science 208 - 209 - 210 - 211 groups, Physics and astronomy 213 - 214 groups, Biology 224 group.

More
...
Azizova Gulsara O’roqovna

Matematika va informatika yo’nalishi 101-102-103-104-105- guruhlar,Fizika-astranomiya yo’nalishi rus tili 114-guruh, fizika-astranomiya yo’nalishi tojik tili 115-guruh, Jismoniy madaniyat yo’nalishi 128-guruh

More
...
Minorov Dilshod Dustmaxammatovich

Jismoniy madaniyat yo’nalishi: 147-guruh (o`zbek), 148-guruh (o`zbek), 154-guruh (o`zbek) Sport faoliyati: Kurash yo’nalishi: 150-guruh (o`zbek) Maktabgacha va boshlang‘ich ta'limda jismoniy tarbiya va sport yo`nalishi: 149-guruh (o`zbek) Biologiya yo`

More
...
Tangatov Baxtiyor Shuxratovich

Kimyo, Biologiya va Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari yo‘nalishi 142-143-145-146-151- guruhlar

More
...
Nurmamatov Bahrom Bahtiyorovich

Kimyo Biolo’giya ta`lim yo`nlishi 116, 117, 118, 120, 121,122,153 - guruhlar

More
...
Maxammadiyeva Diyora Raxmatovna

Matematika va informatika 111 tojik; Kimyo 119 tojik; Biologiya 123 tojik; Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari 124 uzbek,125 uzbek, 126 rus; Jismoniy madaniyat ta`lim yo`nlishlari 127 uzbek, 130 uzbek- guruhlar

More

Pedagogika Fakulteti

...
Napasova O’g’iloy Abilkasimovna

109 - 110 - 111 - 112 - 113 groups

More
...
Qayumova Nafiza Ro’ziboyevna

Primary education 201 - 202 - 203 - 205 - 206 groups

More
...
Hazratqulov Akmaljon Abdullayevich

Primary education 101 - 204 - 211 -212 groups

More
...
Amonov Tursunbay Mamarazhabovich

Primary education 102 - 103 - 104 -105 groups

More
...
Zuftarova Dilorom Bazarovna

Boshlangich ta’lim yo’nalishi 104-106-107-108-guruhlar

More
...
Negmatova Dilafruz Xusanovna

Boshlang‘ich ta’lim yo‘nalishi 101-guruh(o‘zbek), 102-guruh(o‘zbek), 103-guruh(o‘zbek), 105-guruh(tojik),

More
...
Xasanova Xurshida Rahmataliyevna

Boshlang’icn ta`lim yo`nalishi 207-208-209-210- guruhlar

More

Maktabgacha ta’lim fakulteti

...
Shermanova Buvnisa Dinikulovna

Preschool education 201 - 203 - 204 - 205 - 212 groups

More
...
Rasulov Baxtiyor G’ulomovich

Preschool education 107 - 108 - 109 - 110 groups/ evening

More
...
Kuvandiqova Moxira Abdukarimovna

Preschool education 101 - 102 - 103 - 104 - 112 groups

More
...
Narzullyeva Madina Axrorovna

The direction of preschool education 105 - 106 - 202 - 206 - 207 groups

More
...
Jumayev Abror Muzaffarovich

Preschool education 208 - 209 - 210 - 211 - 117 groups

More

Xorijiy tillar va gumanitar fanlar fakulteti

...
Abdullayev Zokhid Shermamatovich

Russian in foreign language groups 203 - 205 - 214 - 215 groups

More
...
Radjabova Feruza Pulatovna

Russian in foreign language groups 201 - 202 - 204 - 206 groups

More
...
Ergasheva Dilshoda Abdusalomovna

Russian in foreign language groups 111 - 112 - 113 - 114 groups.

More
...
Tursunboyeva Zuhra Normatovna

O ‘zbek tili va adabiyoti yo‘nalishi 101-102-103-104-105-106 guruhlar

More
...
Majidova Fazila Zoirovna

O ‘zga tilli guruhlarda rus tili yo‘nalishi 107-108-109-110- guruhlar

More

San'atshunoslik fakulteti

...
Shodmonova Munisa Furkatovna

201-202-203-204-205-206-207 groups

More
...
Berdiyev Ahadqul Abdunabi o’g’li

Technological education 106 - 107 - 108 - 111 groups, Fine arts and engineering graphics 109 group, Music education 110 group.

More
...
Muxitdinova Foridaxon Erkinovna

Fine arts and engineering graphics 101 - 102 - 103 groups, Musical education 104 - 105 groups, Technological education 108 group.

More